top of page

DZIAŁANIA LOKALNE

Projekty realizowane lokalnie w Łodzi i w całej Polsce w kooperacji z polskimi instytucjami i wolontariuszami.

Czarne, Białe i Turkusowe Dźwięk Pasek Muzyka Dj Logo_edited_edited.jpg

DIGITAL SENIORZY

Europejski Korpus Solidarności

Projekt przede wszystkim skupia się na przeciwdziałaniu wykluczeniu Seniorów w związku z transformacją cyfrową. To pakiet aktywności skupiających się na potrzebach osób starszych w celu pomocy w korzystaniu z codziennych urządzeń, wytłumaczenie instrukcji obsługi, skupieniu się na aplikacjach, które mogą pomóc w codziennym życiu.

Klinika Zdrowia Tytan (1)_edited_edited.jpg

SENIORZY NADAL W AKCJI

Europejski Korpus Solidarności

Projekt dedykowany łódzkim Seniorom napisany we współpracy z Seniorami z poprzedniego projektu jako kontynuacja działań: "Seniorzy w akcji". Przewiduje połączenie aktywności ruchowych i umysłowych w międzypokoleniowej atmosferze.

EKS Logo (1)_edited_edited.jpg

SENIOR Z OTWARTYMI OCZAMI

Europejski Korpus Solidarności

Projekt to kolejne zaproszenie dla Łodzian w wieku 60+ do aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym. W tej inicjatywie koncentrujemy się na poznawaniu narzędzi krytycznego myślenia i edukacji medialnej przez seniorów aktywnych w wirtualnym świecie . W ramach projektu otwieramy także Krytyczny Klub Książki oraz organizujemy Festiwal Krytycznego Seniora.

Jasny Różowy Kwieciste Logo (3).png

MAMY TAK SAMO

Europejski Korpus Solidarności

Projekt jest odpowiedzią na potrzeby kobiet-matek, które szczególnie po porodzie, potrzebują dbać o siebie jeszcze bardziej niż kiedykolwiek. Tworzymy społeczność kobiet, aby rozmawiać, budować swoją pewność siebie, wspierać swoją kobiecą siłę.

Croissant Illustration Bakery Logo (1).png

SENIORZY W AKCJI

Europejski Korpus Solidarności

Projekt dedykowany osobom w wieku 60+, mający na celu aktywizację oraz integrację międzypokoleniową z osobami młodszego pokolenia poprzez wspólnie organizowane działania. W programie między innymi: spacery szlakiem wspomnień o Łodzi, warsztaty ogrodnicze, wspólne wekowanie oraz zajęcia twórcze dotyczące zero waste.

Dowiedz się więcej
lokalne: Programy
bottom of page