top of page
Turyści z mapą i kawą

NA TROPIE ŁÓDZKICH SENIORÓW

Gra miejska inspirowana spacerami uczestników projektu: "Seniorzy w akcji"

Weź udział w grze miejskiej po Łodzi! Odkryj nowe miejsca, odpowiedz na pytania, wykonaj zadania specjalne i zdobądź ciekawe nagrody. 

Gra powstała jako kompilacja wspólnych spacerów z łódzkimi Seniorami po łódzkich ulicach. Aby jednak w grze mógł wziąć każdy chętny i czerpać z niej dużo przyjemności, wspólnie z Seniorami stworzyliśmy pytania z wiedzy na temat naszego miasta. Miejsca zaznaczone na mapie gry, okazały się też być szczególnymi miejscami dla Seniorów biorących udział w spacerach. 

Zasady gry:

1. Aby wziąć udział należy napisać na adres: senfineco.ngo@gmail.com lub na nasz oficjalny profil na FB z informacją o chęci wzięcia udziału.

2. Każdej chętnej osobie wysyłamy link do mapy z grą. Link można znaleźć również na tej stronie. 

3. Uczestnikiem staje się każda osoba, która napisze do nas, że chcę wziąć udział w grze. Finalistą zaś będzie każda osoba, która w jednym dniu ukończy całą trasę, udokumentuje w dowolny sposób jej przejście (screen z aplikacji do śledzenia tras, fotorelacja, reportaż) oraz prześle odpowiedzi na pytania oraz rozwiązań do zadań specjalnych. Pinezki w kolorze zielonym zawierają pytania. Pinezki w kolorze fioletowym oprócz pytań, zawierają zadania specjalne. 

4. Za każdą poprawną odpowiedź uczestnicy uzyskują 1 pkt. Za każde wykonane zadanie specjalne 3 pkt. 

5. Nagrodę zdobywa każda osoba bądź drużyna z maksymalną liczbą punktów. Nagrodzony jednak jest każdy finalista poprzez specjalny certyfikat uczestnictwa oraz małą niespodziankę.

6. Można wziąć udział w grze nieograniczoną ilość razy, jednak nagrodę można zdobyć tylko raz. 

7. Każdy chętny może wziąć udział w grze. 

8. Swoje odpowiedzi należy przesyłać również na adres mailowy:
senfineco. ngo@gmail.com

W załączniku link do regulaminu: Regulamin

Daj się zaprosić do wspólnej zabawy. Zbierz grupę, spacer razem i odkrywanie nowych miejsc to świetna zabawa i cieszcie się wspólnym czasem, tak my podczas wspólnych spacerów w ramach projektu: "Seniorzy w akcji".

Projekt realizowany z funduszu: Europejskiego Korpusu Solidarnościowego


Partnerzy:

Stowarzyszenie Senfineco (Łódź, Polska)

Seniorzy w akcji gra miejska: Programy
Croissant Illustration Bakery Logo (1).png
Logo I (7).png
frse.png
KORPUS.PNG
Seniorzy w akcji gra miejska: Klienci

MAPA

GRA MIEJSKA

Jesteś na tropie łódzkich Seniorów! Odkryj wszystkie punkty, odpowiedz na pytania, wykonaj zadania specjalne. Nagrody czekają!

Seniorzy w akcji gra miejska: Pliki
Seniorzy w akcji gra miejska: Galeria
bottom of page